Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najlepsze marki śpiworów

Znani producenci; Campus, Yeti, Alpinus

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że tylko markowe, wykonane z najlepszych materiałów śpiwory gwarantują ochronę przed zimnem, wiatrem i wilgocią nawet w najtrudniejszych warunkach. Warto więc wydać na profesjonalny śpiwór nieco więcej, by móc cieszyć się komfortem i łatwością użytkowania.

Bezapelacyjnie, najpopularniejszymi producentami sprzętu sportowego i wyposażenia turystycznego są taki firmy jak Alpinus, Campus czy Yeti. Ich produkty od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem, co niezbicie świadczy o trwałości materiałów i solidności wykonania. Przyjrzyjmy się zatem pokrótce najważniejszym cechom markowych produktów tychże producentów.

CAMPUS
To jedna z popularniejszych firm, produkująca profesjonalny sprzęt sportowy oraz wyposażenie każdego miłośnika turystyki. Campus rok rocznie oferuje coraz bardziej zaawansowane technologicznie produkty, takie jak śpiwory, namioty, obuwie wspinaczkowe i trekkingowe, plecaki turystyczne oraz akcesoria, na przykład kije, kaski czy solidne gogle. Najważniejszą zaletą Campusa jest bez wątpienia to, iż oferuje on produkty skierowane do bardzo szerokiej grupy odbiorców, od dzieci począwszy, na zaawansowanych alpinistach skończywszy.

Śpiwory Campusa podzielić można na kilka podstawowych grup, wśród których znajdziemy wyposażenie stricte turystyczne („travel„, „adventure„) , lekkie i poręczne śpiwory letnie (seria „light„) oraz uznane na całym świecie śpiwory dla profesjonalistów z linii „promo” i „scout„.

ALPINUS
Jest jedną z pierwszych i co za tym idzie – bardziej rozpoznawalnych producentów specjalistycznego sprzętu turystycznego i wyposażenia. W najnowszych produktach Alpinusa zastosowano nowoczesne i innowacyjne technologie, których celem jest zapewnienie maksimum komfortu, szczególnie w ekstremalnych warunkach atmosferycznych i geograficznych.

Firma ta produkuje jedne z najlepszych śpiworów zimowych, przeznaczonych na trudne warunki. Najnowszy katalog produktów to zbiór najrozmaitszych wariantów odpornych, solidnych i komfortowych śpiworów, odpowiednich zarówno dla amatorów turystycznych przygód jak i wymagających profesjonalistów.

YETI
Ta polska firma pojawiła się na rynku już w 1989 roku. W krótkim czasie stała się jednym z największych i najbardziej znanych producentów specjalistycznej odzieży, sprzętu i akcesoriów dla profesjonalnych turystów. W ofercie firmy znaleźć można obok plecaków, kompasów, latarek i ekwipunku naprawczego również profesjonalne i wytrzymałe śpiwory, zapewniające doskonałą ochronę przed chłodem i wilgocią.

Rodzime Yeti jest obecnie niezwykle cenionym producentem wśród światowej sławy alpinistów, himalaistów, GOPRowców i podróżników. Oprócz produkowania najlepszych akcesoriów i sprzętu, Yeti angażuje się również w wiele kreatywnych inicjatyw, mających na celu realizację autorskich pomysłów setek zadowolonych użytkowników.