Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kołderka do wózka dla dziecka

Śpiwór do wózka spacerowego i do sanek

Popularne śpiworki i kołderki dziecięce idealnie sprawdzają się jako sezonowe okrycia do wózeczka czy sanek. O ich uniwersalności niezbicie świadczy fakt bardzo szerokiego zastosowania, od ochrony przed chłodem począwszy, na ubrankach na chrzciny skończywszy.

Niektóre z modeli dziecięcych śpiworków to okrycia przeznaczone na okazjonalne wyjścia. Nie tylko my przecież pragniemy przy ważnych wydarzeniach lub uroczystościach wyglądać pięknie i elegancko. Warto również zadbać o nasze maleństwo, które trzymać będziemy na ręku lub wieźć w wózeczku. Wybierając „wyjściowy” śpiworek zwróćmy uwagę nie tylko na jego kolor i krój, ale także dobór materiałów; najlepiej by były to tkaniny naturalne. Obok standardowej bawełny, wzmocnionej syntetykami, spotkać można się z ciepłym i przyjemnym w dotyku polarem, świetnie izolującym nawet podczas dużych mrozów czy znacznych opadów śniegu.

„Przenośne kołderki” dla dzieci to różnego rodzaju modele, przeznaczone na każdą porę roku. Znajdziemy tutaj zarówno cieniutkie i lekkie śpiworki letnie, idealnie chroniące przed wiatrem i wilgocią, jak i śpiworki zimowe, wykonane z ciepłego, doskonale izolującego przed zimnem puchu. Syntetyczne dodatki, które mają za zadanie wzmocnić tkaninę jeszcze lepiej trzymają temaperaturę oraz wykazują o wiele mniejszą podatność na wszelkie urazy mechaniczne, takie jak prucie czy rozerwania.

Najczęściej „spacerowe” śpiworki wyposażone są w praktyczny kapturek. Doskonale chroni on główkę dziecka, szczególnie podczas niesprzyjającej pogody, zapewniając izolację przed zimnem i wiatrem. Dodatkowo, kaptur taki możemy, zależnie oczywiście od potrzeb czy wymogów sytuacji, zwinąć w wygodną i miękką poduszkę, świetnie sprwdzającą się podczas długich spacerów na świeżym powietrzu.

Dziecięce śpiworki i kołderki to najczęściej bogacwo wzorów i kolorów. Najczęściej pojawiają się tutaj motywy znane z dziecięcych bajek, kreskówek czy filmów, oczywiście utrzymane w żywej i nasyconej kolorystyce, jak najbardziej odpowiedniej dla dziecięcych akcesoriów i odzieży. Decydując się zatem na wybór praktycznego śpiworka dla naszej pociechy, możemy śmiało i swobodnie wybierać spośród mnóstwa dostępnych na rynku modeli, zarówno przeznaczonych na lato, zimę, do wózka lub sanek.