Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/oav/public_html/oav.pl-new/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Śpiworek dla dziecka

Kolorowe śpiworki do spania dla dzieci

Okazuje się, iż popularne śpiwory i „przenośne kołdry” mogą służyć nie tylko celom turystycznym. Ich zastosowania są bardzo szerokie, dostosowane nie tylko do wymogów sytuacji, ale także… do wieku użytkowników. Mowa tutaj oczywiście o śpiworkach dla dzieci, idealnych na każdą okoliczność.

Dziecięce śpiworki to przede wszystkim modele wykonane z najlepszych materiałów, mających chronić dziecko przed chłodem, szczególnie podczas zimowych spacerów. Jednakże dziecięce kołderki to nie tylko modele „spacerowe”, produkowane z myślą o dziecięcych wózeczkach i sankach. Na rynku dostępne są także śpiwory dla niemowląt, które idealnie sprawdzają się na przykład na okoliczność chrztu.

Kołderki i śpiwory dla dzieci wykonane są najczęściej z delikatnych, miękkich, ale tym samych solidnych materiałów. Zależnie od pory roku, na jaką taki śpiworek będzie nam potrzebny, możemy dobrać odpowiedni model. Uznani producenci oferują bowiem nie tylko lekkie i cieniutkie śpiworki na wiosnę czy lato, ale także modele puchowe, odpowiednie nawet na bardzo mroźne, zimowe dni.

Najczęściej śpiwory dziecięce wykończone są delikatnym i miłym w dotyku, doskonale izolującym od chłodu polarem. Niekiedy też można spotkać się ze śpiworami syntetycznymi, zawierającymi sztuczne domieszki, gwarantujące nie tylko ochronę przed zimnem czy wiatrem, ale także wilgocią. Co więcej, materiały, z którym produkuje się dziecięce kołderki należą do jednych z najbardziej solidnych i trwałych, odpornych na wszelkie urazy mechaniczne, takie jak prucie czy rozerwania.

Niektóre z modeli wyposażone są również w wygodny i niezwykle praktyczny kapturek. Doskonale chroni on główkę dziecka przed zimnem i wiatrem. Dodatkowo, w przypadku spacerów w wózku czy sankach, kapturek można wykorzystać jako wygodną poduszeczkę. Dziecięce śpiworki najczęściej wyposażone są także w ułatwiający ubieranie zamek błyskawiczny lub solidne rzepy. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę takich kołderek, dominują tutaj w szczególności żywe, nasycone kolory oraz desenie związane z postaciami z bajek czy kreskówek.